Capitol Velo

Event Category Name
3 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Junior Women 13-14 Morgan Bergerson
15 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Category 5 Men Fabio Bellini
14 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Category 5 Men DeWayne Weaver
5 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Category 4 Women Kristina Owen
3 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Category 4 Men Matthew Borisch
2 Keizer Rapids Cyclocross Series: Overall Series Results Category 3 Men Moses Keener
2 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 3 Men Moses Keener
10 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 5 Men Fabio Bellini
9 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 5 Men DeWayne Weaver
3 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 4 Women Kristina Owen
2 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 3 Men Moses Keener
DNF Keizer Rapids Cyclocross Series Category 5 Men Michael Winnen
2 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 4 Men Matthew Borisch
2 Keizer Rapids Cyclocross Series Junior Women 13-14 Morgan Bergerson
11 Swift Summit 200/100 Open Men Moses Keener
2 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 3 Men Moses Keener
1 Keizer Rapids Cyclocross Series Category 4 Men Matthew Borisch
20 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 40+ Aaron Koch
9 Coast Hills Classic Category 3 Men 40-49 Sean Breitbach
12 Coast Hills Classic Category 2 Men 50-59 James Owen
8 Coast Hills Classic Category 2 Men 40-49 Luke Bergerson
3 Coast Hills Classic Category 2 Men 19-39 Moses Keener
7 Oregon Gran Fondo - Medio Men 55-59 DeWayne Weaver
7 Oregon Gran Fondo - Medio Men 50-54 Brian Quigley
12 Sisters Stampede/XC Mtb Clydesdale 200+ Michael Winnen
31 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 50-59 James Owen
7 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 19-39 Moses Keener
9 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Women 19-39 Kristina Owen
13 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Men 50+ JP Petrin
8 Sisters Stampede/XC Mtb Category 3 Junior Women 14-18 Linnea Owen
2 Sasquatch Duro Gravel Grinder: Little Squatch Men 55-59 DeWayne Weaver
6 Cascade Chainbreaker Category 3 Men 40-49 Jason Flanagan
7 Bear Springs Trap Category 2 (Sport) Men 19-39 Moses Keener
9 Oregon Coast Gravel Epic: Son of Abomination Men 50-54 Brian Quigley
5 OBRA XC Championships Category 2 Men Moses Keener
DNS Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Craig Beavers
2 Piece of Cake RR Masters Men 60+ 3/4/5 Craig Beavers
DNS Echo Red to Red Category 3 Men 40+ Sean Breitbach
17 Echo Red to Red Category 3 Men 40+ Brian Quigley
DNS Echo Red to Red Clydesdale Men 200+ Michael Winnen
11 Echo Red to Red Clydesdale Men 200+ Earl Hazekamp
15 Echo Red to Red Category 2 Men 50-59 James Owen
27 Echo Red to Red Category 2 Men 40-49 Adam Bergerson
21 Echo Red to Red Category 2 Men 40-49 Luke Bergerson
5 Echo Red to Red Category 2 Men 19-39 Moses Keener